Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyáron milyen rendszerességgel...

Nyáron milyen rendszerességgel mész bulizni?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezem, akik év közben is jártak hétvégente, tehát nem ilyen egyébként is otthon ülős, bármiféle társadalmi életet élő lényeket elítélő emberre vagyok kíváncsi. Csak mert eddig teljesen rendszerezve volt, hogy csak hétvégén van rá időm a suli miatt, most meg akkor megyek oda, ahova akarok, és akármit csinálhatok, kicsit megőrjít ez a sok szabadidő. Ti hány naponta mentek? Ahogy a pénzetek engedi? De az mennyi?
2011. jún. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem ahogy a pénz engedi, így is havonta 2-3× nyáron.
2011. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre ritkábban, párommal szakitottunk, barátnőimnek mindnek komoly kapcsolata van és nem is igen járnak el. SZoval kb 2-3 hetente, ma készulök, remélem összejön. Meg hát igen anyagiak miatt sem engedhetném meg mindennap, v minden másnap.SaJNOS
2011. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bulizni hetente (max. hetente kétszer), de majdnem minden nap összeülünk a haverokkal.

19/L

2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevesebb pénzből igyekszem meguszni, igy összejön a minden hétvége, talán péntek és szombat is :) évközbrn is mentem 1hónapban min 2x
2011. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!