Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szentiváni Fesztiválon jártato...

Szentiváni Fesztiválon jártatok már? (Győr melletti település Győrszentiván)

Figyelt kérdés
Én még nem voltam, idén tervezem, ezért kérem, h. írjon, aki már volt.
2011. jún. 21. 09:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
hali, jó embert fogtál ki, itt lakom szentivánon, mára kezdetektől járok fesztiválozni. mellesleg az 1. az utcánk végén volt egy sátorba :D. Mára már kinőtte magát. Amúgy az ideire is megyek az 100%. milyen egyéb kérdésed van ezzel kapcsolatban?
2011. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szia!Hú, akkor összegyűjtöm a kérdéseimet.:) Előre is bocsi, de én még nem voltam SzFeszt-en, meg más fesztiválon sem nagyon, nem vagyok az a nagy fesztiválozós típus.

A bejáratnál sokat kell várni? Csak h. koncert kezdete előtt mennyivel érdemes odamenni. Van vmi motozás-féle? Arra gondolok, h. pl. nem lehet bevinni esernyőt, v. innivalót (mert mondjuk azt akarják, h. az ottani büfében vegyük meg).

Van egyáltalán büfé?

A sportcsarnok is nyitva van, v. minden kint van? Tehát kajáldák, WC, ilyenekre gondolok.

2011. jún. 21. 10:33
 13/16 anonim válasza:

Csarnok az zárva van, a vécék azok ilyen mobil wc-k, sztem tudod mire gondolok.. Büfé az sok lesz, meg ilyen hotdogstandok, tavaly még cigiárus is volt.. :D hát amúgy úgy lesz, hogy csak az 1. nap kell sokat várni a bemenetelnél mert akkor váltja be mindenki a jegyét, és kap egy karszallagot. Melyik koncertre akarsz menni?:D (akár még találkozni is fogunk :D ). Piát sajnos nem lehet bevinni, vagy elég para :(, de egyéb tárgyakat (értem ezealatt pl az esernyőt) simán bevihetsz. Én személy szerint azt ajálnom, hogy menj el a CBA-ba (kb 5perc a fesztiváltól) és ott vegyél magadnak kaját, stb..

olcsóbb, és 8ig nyitva van hétköznap. Hétvégén sajnos csak DU 1ig.

2011. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, sokat segítettél. Ja, nem piát akartam bevinni, mármint nem alkoholt, csak szimplán üdítőt, mert biztos meleg lesz. Azt, h. az 1. nap váltja be mindenki a jegyét, az alatt a fesztiváljegyeseket érted? Lehet, h. én is azt veszek, de én inkább csak péntek+szombat mennék. Pénteken is be lehet váltani a fesztiváljegyet, ugye? Mert a fesztiváljegy olcsóbb, még ha csak 2 napra megyek, akkor is.
2011. jún. 21. 15:21
 15/16 anonim válasza:
bármikor beválthatod a jegyed, jó bulizást neked ;) majd DJ sátrohoz nézz el :D
2011. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Neked is jó bulit! :)
2011. jún. 23. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!