Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 11 éves lánynak ez jó?...

Egy 11 éves lánynak ez jó? Mondjuk végül is a kinézete nem fontos. Esetleg van valakinek ilyenje?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

én 11éves koromban kezdtem korizni,de előtte jégkoriztam tehát elég jó volt az eggyensúlyom szóval én már olyan 1sorban lévő kereküt vásároltam.3-5nap alatt megtudna vele állni.7éves kishugomnak is sikerült szóval szerintem már neki az 1sorban lévő kerekű megfelelőbb lenne.


12/L

2011. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14:43 vagyok! [link] nekem pont ilyen van és a hugomnak is csak más színben
2011. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát attól függ mire.

retrózni jó az ilyen, közlekedni nem.

Inkább vegyél egy rendes egysorost, azzal könnyebb menni igazából.

Na meg ez kicsit drága ahhoz, hogy két hónapig használd, jövőre meg már kicsi lesz. :S

2011. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egysorossal nem megy :( :P :/ De közlekedni miért nem?
2011. jún. 22. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
az 1. és a 2. hozzászóló vagyok...gyakorolni kell...11 évesen tényleg képes lennél ilyen görkorival közlekedni????8éves kishugom 2-3hét alatt megtanulta mert akarta....
2011. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És,ha nem?Mit csinálok egy görkorival????
2011. jún. 25. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
hozzá állás és gyakorlás kérdése...csak egy felnőtt mindig legyen melleted ameddig tanulgatsz...1sorost vegyél!!!
2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!