Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen a Kapcsolat koncert?

Milyen a Kapcsolat koncert?

Figyelt kérdés
Én idén megyek először. Főleg olyasmi érdekel, hogy sok drogos van-e, mekkora a tömeg, ilyesmik.
2011. jún. 22. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még, de több ezer érdeklődőre számítanak, a korábbi képeket nézve tömeg az van rendesen, VIP jegy nélkül kicsi az esélye, hogy jó helyre kerülsz:)
2011. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez is érdekes. Miért van VIP jegy, ha elvileg ingyenes?
2011. jún. 24. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
az ezüst VIP jegynek az a lényege, hogy elkülönítenek a tömegtől, és a színpadhoz közel állhatsz! Az arany VIP jegyesek találkozhatnak is a fellépővel (jelen esetben Ke$hával)
2011. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de jó nekik:) a VIP jegy is ingyenes? vayg azért már fizetni is kell?
2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én fizettem érte, de amilyen színvonala volt a koncertnek, még ingyen is inkább itthon maradhattam volna.
2011. jún. 26. 00:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Szerintem fantasztikus show volt! Mi volt a gondod vele?:)
2011. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos, először is az, hogy a VIP jegy azt jelenti, hogy nem kell annyi mindent elviselnem, mint másoknak. Nem pedig azt, hogy láthatom a színpadot, mert az egy alap dolog normálisabb helyeken. Először azt hittem, hogy vmi tévedés történt és nem a VIP helyre kerültem. Kevesebb jegyet kellett volna eladni.

A harmadik sorban álltam, de lényegében mozdulni sem lehetett. Egy 50-es nő viszont jó mókának találta, hogy a seggemhez simuljon egész végig. De ez még nem az előadó hibája.

Keshával az volt a bajom, hogy láttam az egyik amerikai koncertjét, ahol szó szerint ugyanezeket(is) mondta el, mint itt. A különbség annyi, hogy ott láthatóan 10x annyit költöttek a show-ra(bár az nem ingyenes volt). Kesha ott közvetlenebb volt a közönséghez. Tegnap kifejezetten szófukar volt.


A magyar származásával meg az a bajom, hogy a lengyeleknek azt nyilatkozta, hogy lengyel. Már hallottam pletykákat az orosz és a német származásáról is. Érdekes, hogy ezeket mindig akkor mondja, mielőtt koncertet ad. Véletlenül sem marketing :D Na mind1. Ha komolyan gondolná, akkor csinált volna vmit. Mikor Londonban voltam, még a recepciós brit csaj is megtudta tanulni MAGYARUL, hogy "Viszontlátásra, kellemes utat kívánok!". Ha nem is ilyet, de valami hasonlót vártam.


Ez milyen már?-> "Ma különlegességgel készültem. Csinálok egy fényképet."


Nyilván, ahhoz képest jó volt, mintha nem lett volna megtartva, viszont többet is kilehetett volna hozni. De mondom, annyiban elfogult vagyok, hogy én csak az amerikai koncertjeit láttam, ahol a "show" szó egy kicsit mást jelent.

2011. jún. 26. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nyilván más egy ingyenes koncert! Szerintem rettentő kedves volt, közvetlen és szimpatikus! Nekem a show is tetszett! Igazából úgy vagyok vele, hogy az is nagy dolgok, hogy eljutottam, mert imádom őt, és hatalmas álmom volt, hogy lássam egy koncertjét! Meg azért valljuk be, annak ellenére, hogy a VIP-ban sokan voltak, megérte ott lenni, mert a többiek, nem nagyon tudom, hogy mit láttak:)
2011. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dolog*
2011. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt rossz, mi az ingyenes helyről is jó helyen álltunk, alig volt ott tömeg, mondjuk mi már odamentünk 1,5 órával előbb ezért a helyért. De szerintem jó volt a Csillag születikes-dolog is, meg Ke$ha is. :) Pedig nem szerettem, de kellemesen csalódtam benne. Jó dolog szerintem ez a T-Mobile Kapcsolat koncert.:)
2011. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!