Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gyöngyfűzés. Részletek lent?

Gyöngyfűzés. Részletek lent?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok, de ha tustok linkelni olyat ahol le van rajzolva meg tudom csinálni. Szóval olyat keresek ami kásagyöngyből van, és a nevemet szeretném belefűzni. Tudtok linkelni ilyen oldalt?

(Bocsi a kérdésért csak így engedte)


2011. jún. 28. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyöngyszövésre gondolsz, sok lap van róla, nem bonyolult, csak kell hozzá egy keretet is venni vagy csinálni.
2011. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is pár napja kezdtem ilyet csinálni, úgyhogy nyugodtan ajánlom ezt az oldalt: [link]

Nagy értelmesen le van írva. Gyöngyszövő keretet pedig magad is tudsz otthon egy cipős doboz tetejéből csinálni.

Sok sikert

2011. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 1. 10:27
 4/11 A kérdező kommentje:
egy kérdés: milyen hosszú damilt vágjak?
2011. júl. 1. 10:30
 5/11 A kérdező kommentje:
amekkora a csuklóm? (jó kicsit nagyobb hogy fel tudjam venni, persze)
2011. júl. 1. 10:32
 6/11 A kérdező kommentje:
jó most már meg van! ;)
2011. júl. 1. 21:35
 7/11 A kérdező kommentje:
jó ebből elég volt, most egész életemre elment a kedvem a gyöngyfűzéstől!!!! mert nem lehet azokat a ki*aszott gyöngyöket úgy csinálni ahogy a képen van és egy rohadt leírás nincsen! kész végeztem :@@@@
2011. júl. 2. 17:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, akinek ilyen "türelme" van, az ne is foglalkozzon gyöngyökkel. Mindent meg lehet csinálni, csak akarni kell, ráadásul a gyöngyszövés hobby szinten még csak nem is nehéz.
2011. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát lehet igazad van nincs türelmem, de a baj leginkább az hogy nincs az a szövőfa vagy mi a neve :S
2011. júl. 19. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, mégis szoktam gyöngyöt szőni. (Anélkül is lehet)

De ha annyira kell, akkor 1 b fa 2 végére rászögezel 1-1 kisebb darabot, s megvan oldva.

Vagy egy könyv 2 szélére 1-1- radír celluxszal. Ez is jó, és használható. És ne akadj ki, ha elsőre nem sikerül, senki sem úgy születik, hogy mindenben profi.

2011. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!