Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális, káros szenvedélyektő...

Normális, káros szenvedélyektől mentes szórakozóhely?!

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy antiszoc vagyok, mert nem járok el szinte soha szórakozni. 15 éves lány vagyok, hát kissé szigorú, de többnyire korrekt szülőkkel. Koncertekre szívesen mennék, de persze csak úgy engednek, ha kocsival hoznak-visznek. Valahol örülök neki, valahol meg nem. Még egy sörbe se kóstolhatnék viszont bele, elég jó orruk van hozzá, főleg hogy zárt térben mennénk haza. Kíváncsi lennék, létezik-e olyan hely, ahol alkohol,- és cigaretta mentesen lehet szórakozni, de azért úgymond "ifjúsági". Könnyebben menne esetleg az ismerkedés is hasonló fiúkkal, ahol nincs minden 2.-ban valami szeszes ital :)

Budapest környéki vagyok egyébként, de ha van esetleg távolabb is ilyen, szívesen meghallgatnám milyen. Kicsit lehetetlent kérek, tudom jól, ez a korosztály már nem nagyon "híve" az ilyeneknek. De azért ilyennek is kell lennie valakinek mint én, nem?! Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 28. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen hely nincsen, de tényleg... akkor menj teázóba a barátnőiddel vagy színházba, moziba :D
2011. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam, de azért egy próbát megért. :) csak moziba hogy ismerkedjen az ember? vagy teázóba?:DD
2011. jún. 30. 15:06
 3/5 anonim válasza:
hát moziba nem igazán lehet, de teázóba már inkább.És egyébként butasághogy discoba kell menni szerintem ha beültök a barátnőiddel a mekibe vagy bárhova este,vagy elmentek egy kis gyors étterembe ahol vagy csocsó,biliárd szerintem az is egy jó kis este, és ott még ismerkedni is tudsz.És hidd el leszmég elég időd arra hogy részeg legyél és a barátnőid fogják a hajad míg hánysz vagy bármi.Ezt nem 15 évesen kell elkezdeni..
2011. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

zöld pardon

alkohol és cigi is van, de még ez a legjobban tiniknek való szórakozóhely

2011. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy már későn írok de én 16évesen voltam először koncerten most 18 vagyok és semmi bajom nem lett.Ha beszélgetni akarsz erről írj privátot :D
2014. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!