Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Minden Glamourban volt Balaton...

Minden Glamourban volt Balaton Sound-os karszalag?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy-kettőben?
2011. jún. 30. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted egy párszáz forintos újság minden egyes számába pakolnak egy sok ezres belépőt? Abban hol lenne az üzlet bárkinek is? Az az érdekük, hogy minél több lapot vegyél lutrira, és a Sound-nak sem érdeke, ennyi erővel mindenki a Glamour-t vette volna. Természetesen elszórtan néhány lapban voltak belépők, nem mindben...
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű.De most komolyan kérdezem,mert az enyémben volt és nem tudom,hogy átverés-e,vagy tényleg mázlista vagyok O.o
2011. jún. 30. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... Elég nagy hülyeségnek tartanám, ha mindben lenne. :) Legalábbis a józan ész a logika alapján badarság lenne. Az oldalukon és a FB oldalukon sincs ilyesmi, hogy minden magazinhoz járna. (Legalábbis nem leltem erre infókat.) Ha rosszul tudom, akkor bocsi, tényleg, de szerintem tök nagy marhaság lenne minden lapba rakni. :)
2011. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindegyikben volt,de az NEM balaton sound belépő, rá is van írva,hogy ez a karszalag nem jogosít fel a fesztiválra való belépésre...ez csak egy néphülyítés,van rajta egy kód,amit feltölthetsz a heineken.hu-ra és ha szerencséd van nyerhetsz valamit...

Vicces lenne,ha a galmour és a joy(mert abban is volt) csak így osztogatná a fesztivál belépőket...

2011. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!