Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A VOLT fesztiválon (2011),...

A VOLT fesztiválon (2011), hogy lehetett a sztárokkal találkozni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy láttam képeket, amin néhány rajogó találkozhatott a My Chemical Romance tagjaival. Én imádom őket, és nagyon szerettem volna legalább egy aláírást Gee-től, de nem tudtam merre lehet, egyáltalán lehet-e velük találkozni... és mikor láttam a képeket felmerült bennem a kérdés: hogy lehetséges ez? lécci válaszoljatok, mert a következő alkalmat már nem szeretném elszalasztani... :) köszi :)
2011. jún. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is néztem a képeket. Elvileg ők a hivatalos magyar fanok és azért találkozhattak velük. A képek még napközben készültek.

Én is vártam rájuk este, koncert után, de nem jöttek ki csak cigiztek a busz mellett (felmásztam a kordonra). 10 méterre tőlük ordítottunk be, hogy jöjjenek ki, de nem jöttek.

Elvileg csak akkor van lehetőség az együttesekkel találkozni ha azt a banda külön kéri. Legalábbis a szervezők ezt mondták.

2011. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) bár ez kicsit elszomorít... :/ de te legalább közelükbe kerülhettél ez már valami... és hivatalos fan hogy lehetek? :)
2011. jún. 30. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ebben semmi hivatalos nincsen csak van egy fórum amire járnak. Nem is jutott be mindenki közülük szóval... Nem értem milyen alapon ment a dolog.

Igen, szomorú...

2011. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!