Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olvasókat szerezn...

Hogyan lehet olvasókat szerezni egy blogban?

Figyelt kérdés
Elkezdtem blogolni, ahol olyan könyvekről írok véleményt amiket már kiolvastam. Igaz hogy csak tegnap kezdtem el. de hogy szerezhetnék olvasókat?
2011. júl. 4. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

ha érdekes és egyéni dolgokat írsz, akkor google-val megtalálnak, aztán úgyis elolvasnak mást is.

A mindenhova tolod az oldal címét, pl ezen az oldalon is 800 kérdésben, az kicsit szánalmas. (van egy csaj, aki az uncsi életéről meg a tucatsztárokról blogol és már vagy 20 kérdést tett fel erről... nagyon gáz).

Pl. eszembe jut, hogy hú, el kéne olvasni a Háború és békét, de hát hosszú, bonyolult beszerezni, stb, egyáltaláb megérné-e, rákeresek már. Elolvasom amit írtál, hát nem győz meg, meg a könyvtárközi is eltart egy darabig, szóval addig keresek más könyvet, ha már itt vagyok, meglesem mit találok.

Hát esetleg ilyen témájú fórumokon reklámozhatod, de ne vidd túlzásba, mert akkor a többség olvasás nélkül fog utálni. :D

2011. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Mert azért annyira nem tartom magamnak rossznak, és - szerintem - hosszan fejtem ki a véleményemet.
2011. júl. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!