Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Facebookom nem enged be!...

A Facebookom nem enged be! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
(EZT ÍRJA KI:Your account is temporarily locked. We don't recognize the device you're using. Please answer a few security questions to keep your account safe. ) Már kértem új jelszót. , de MÉG nem érkezett semmi.
2011. júl. 4. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnál angolul, azt írja hogy a profil blokkolva lett, és válaszolni kell pár biztonsági kérdésre, hogy igazold, hogy tiéd a profil (gondolom ismerősöket kell képről felismerni, ami szívás, ha olyanokat ajánl fel, akik nem a saját arcképüket rakják ki).


Felesleges jelszó-emlékeztetőt kérni egy blokkolt profilhoz, mert a tiltás magasabb rendű művelet, amit egy jelszókérés nem tud megkerülni.

2011. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crimefalls válasza:
Csak azt tudom mondaani amit az előtemlévő .
2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes...külföldön voltam,míg a gép nem engedett be. Hazajöttünk,fel mentem face-re,meg kellett erősítenem,hogy külföldön voltam,és beengedett...:)):D

Köszönöm szépen a két válaszolónak!!! :)

2011. júl. 16. 13:21
 4/4 szokrisz válasza:

nekem csak egyetlen böngészővel nem lép be és azt irja ki: Your account is temporarily locked

Your account has been temporarily locked because we have detected malicious software on your computer. Malware is malicious software that tries to access your personal information, slows your connection, and could cause other problems when you use Facebook. Your computer can become infected with malware when you click or share spammy links.

To get help removing the malware, click Continue. Once the malware is removed, you can log in to your account.



vírus és malware írtás megtörtént: több különböző programmal, és a dolog még fent áll, más bongészővel müködik minden, csak a google chrome-ba írja ki. Ha vki tud vmi megoldást, szívesen meghallgatom, egy próbát megér.

2013. márc. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!