Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbik kerülnek sok...

Milyen hobbik kerülnek sok pénzbe, időbe, és időjárás, személy, helyszínfüggő?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam valami hobbin. És azon gondolkoztam, hogy egy csomó hobbi-t nem lehet otthon csinálni, nem lehet a lakásban csinálni, és nem lehet, vagy nem jó egyedül csinálni, csak társaságban.

Na meg sok hobbi nagyon pénz igényes. Nem egy olyan hobbi van, amit nem csak egyszer kell kifizetni, hanem folyamatosan venni kell dolgokat, ha elromlik valami újat venni, alkatrészt. Sok hobbiért fizetni kell pálya használatot, vagy tagsági díjat.

Gondoltam hangszerre, csakhogy drágák, és egyedül nehéz megtanulni pl gitározni, dobolni. És drágák a hangszerek. Akkor gondoltam valami szabadidős dolgokra, pl horgászat., Na az is egy vagyon, és ha szakad az eső, vagy meleg van, akkor senkinek nincs kedve kimenni a tópartra,. nam eg kell hozzá engedély, meg jegy amiért fizetni kell megint csak.

Akkor valami autó-motor sport ami megint egy vagyon, és mondjuk szakadó esőben megint csak nem jó kimenni versenyezni a pályára, nem is beszélve az alkatrészek áráról.

Szóval milyen hobbik amik olcsóak, nem időjárás, helyszínfüggő, és egyedül is jó szórakozás?

Nehéz kérdés mi?


2011. júl. 5. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasás, zenehallgatás, filmnézés? Bélyeggyűjtés :D Filmnézés, sétálás (bár ez már időjárásfüggő), futás (ez is, de melyik sport nem?? amelyik nem, ott meg terembérlet van). Így hirtelen.
2011. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!