Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül hova lehet járni és...

Egyedül hova lehet járni és mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves srác vagyok és egyetlen egy barátom sincsen. Bnőm se volt még soha, de elég éretlen is vagyok még hozzá, de meguntam azt, hogy állandóan itthon unom magam és nagyon sokszor rossz passzban vagyok az egyedül lét miatt. Szeretnék kimozdulni itthonról. Egy-két tippem van, pl.: mozi, séta. Hova lehet még eljárni egyedül?
2011. júl. 6. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyelj haver!Ha kocka vagy keress más kockákat velük jól ellehetsz itt nincs megoldás nah jó van még egy de az nehezebb és nem mindenki képes rá.Változtas magadon, az életmódodon, a modorodon, légy befogadóbb az emberekkel próbálj beilleszkedni bár ha 25 túl vagy nem biztos h menni fog.
2011. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én csak suliba megyek ki otthonról, de amiért nincs most suli, egyértelműen otthon vagyok egész nyáron.

Én kockulok(pl Portal 2)...aztán, ha kijátszottam/unom, akkor jön egy másik játék...Ha xar a géped, akkor multiplay.hu stb-stb

Én nem is vágyok emberi társaságra, de mondjuk ha játszol és a karakterek(az a jó, ha magyarul) beszélnek hozzád, akkor gyakorlatilag társaságod is van:P

2011. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bocs látom már 17 vagy neharagudj akkor meg még előtted annyi lehetőség csak ülj ki az ablakbb est csöndben és gondold át az életed.
2011. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
merre felé laksz? talán pontközelben és talán tudok segíteni
2011. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod én 17l vagyok szóval ha valamit akarsz kérdezni ugy általában nyugotan.Nem akarom h az én generáció jelentős százaléka kocka legyen
2011. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

23:02:

Én nem akarok kocka lenni, de sajnos szar sulikba jártam/járok ahol meg se szólaltam és azonnal kiutáltak. Ez miatt nagyon sokszor szoktam depizni, de meguntam ink. elakarok járni erre-arra. Főleg, most h. nyár van.

2011. júl. 6. 23:05
 7/13 anonim válasza:
Tesòd nincs ? Szerintem elmehetsz könyvtàrba , edzeni , parkba , tàborba stb anyi hely van ahol embereket tudsz megismerni :)
2011. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
NEM AKAROK SENKIVEL BARÁTKOZNI! AZT, HOGY MIÉRT NEM TAGLALNÁM? MERT HOSSZÚ!
2011. júl. 6. 23:18
 9/13 A kérdező kommentje:
CSAK NÉHA SZERETNÉK KIKAPCSOLÓDNI EGYEDÜL!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 6. 23:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kár, hogy egyik se a kérdésre válaszol. -.-" Mindenkit lepontoztam. pfff.
2011. júl. 7. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!