Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó lenne nekem a Mindigtv?...

Jó lenne nekem a Mindigtv? Szobaantennám van, meg egy 11 éves Samsung tévém. A honlapon nekem kínaiul írnak, szóval nem tudom, hogy nálam működne-e ez a megoldás.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell még hozzá egy "set top box" ún. beltéri vevőegység:

[link]

2011. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt vennél egy set-top boxot, itt ellenőrizd le, hogy Nálad egyáltalán elérhető-e a szolgáltatás.

[link]


Csak azért, mert nem biztos, hogy a szobaantenna elég lesz.

2011. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A lefedettséget megnéztem, elvileg okés. Csak azt nem értettem eddig, hogy egy set top box, meg a jelenlegi szoba antennám elég lesz-e a tévézéshez. De ha jól értem, akkor igen. Köszönöm még egyszer.
2011. júl. 10. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom neked, hogy attól függ hol laksz.Ha esetleg a te városodba van torony akkor elég a szoba antenna, ha nincs akkor kültéri antenna kell, ám vedd figyelembe a fákat, emeletes házakat stb.. ha van persze körülötted.Én tudom.. Kínlódok vele eleget, szolnoki vagyok, körbe véve fákkal emeletes házakkal..Néha jó néha nem... De júliustól lesz közepes torony itt, akkor már elvileg jónak kell h legyen.. ez azt jelenti h néha nincs jel, ugrál a kép, kockásodik, akad stb..
2012. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!