Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 17 évesen ti már szoktatok...

Apanacsi kérdése:

17 évesen ti már szoktatok járni barátokkal így elmenni kirándulni, campingezni, sátorozni, lakóhelyetektől elmenni messzire?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

barátokkal nem nagyon engednek így

úgy hogy szülök nem voltak ott és ugy mentem el "nyaralni" az is olyan volt hogy vagy sulival kimentünk külföldre /és akkor suli szervezi de mégis barátok is ott voltak/

meg egyszer olyan hogy a városba ilyen 30-40an mentünk le a balcsira /alföldről/ de ott is ugy hogy több felnőtt is volt és voltunk 10-15en hasonlo koruak de az is szervezet volt és oda is ugy engdetek hogy kicsi korom ota ismerjük a szervezőt..

és ugy azzal az emberrel már voltam kinn erdélybe hogy egy ilyen idős barátnőmmel mentünk ki mint én meg ilyen idősek voltak még kinn de ugy másabbbra gondoltál szerintem

2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!