Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a festménynek...

Mi a neve ennek a festménynek a Szépművészeti Múzeumban?

Figyelt kérdés
Voltunk a múzeumok éjszakáján a szépművészeti múzeumban, és megnéztünk egy csomó festményt, és én láttam egyet, amin egy nő volt és a kezében egy tál gyümölcsöt tartott. A nő olyan ismerősnek tűnt, szeretném megnézni a festményt még egyszer, de sajnos nem igazán emlékszem, hogy mi volt a neve. Ha jól emlékszem, "érett gyümölcsök", de nem biztos. A Google nem dobja ki. Tudnátok segíteni?
2011. júl. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnék segíteni! Menj el mégegyszer a múzeumba! Ha ismét meglátod azt a képet, akkor biztosan meg is fogod jegyezni. Mindenesetre dícséretre méltó, hogy ennyire érdeklödsz egy müvészeti alkotás után. Kívánom, hogy örök életedre maradjon ez így.
2011. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2011. júl. 23. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem ez?


[link]

2011. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az. A kép nem ilyen stílusú volt, hanem nagyon kidolgozott (nem tudom hogy mondják ezt), tudjátok, ezek a portrék, amik olyanok mintha igaziak lennének (olyan kidolgozottak). Nagyon élethűek.
2011. júl. 24. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!