Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Britney koncertre valaki, aki...

Britney koncertre valaki, aki szeretne jönni?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék, csak az ismerőseim körében nem találtam eddig senkit, aki eljönne velem, és egyedül nem igazán szeretnék...

Hol találhatnék valakit, akinek szintén ez a problémája,hogy nem tud kivel menni. Hogy elmenjünk együtt? :D 20 éves bpi lány vagyok :)


2011. júl. 20. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Én is szeretnék menni,csak még nincs jegyem... 20 éves lány vagyok én is ;D
2011. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én szívesen elmennék veled , persze ha nem zavar ,hogy egy évvel fiatalabb vagyok és fiu :)

Üdv: Alex

jualex@freemail.hu

2011. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sziasztok! ha valakinek nincs kivel elmennie kérlek benneteket szóljatok nekem :andifree@citromail.hu

mert sajna eddig én sem találtam senkit aki eljönne velem.

lassan 11 éve imádom britney-t és semmiképpen nem fogom kihagyni a koncertet,de persze jobb lenne nem egyedül menni!!!!!!!! úgyhogy lécci jelizzetek!! köszi !!

2011. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!