Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vicc amit...

Melyik a legjobb vicc amit hallottal eletedben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Gazsi látogatóba megy Zsigához. Látja, hogy óriási nagy háza van, csuda pompa, ragyogás, az ház előtt tűzpiros Porsche, majd bemegy, bent a kertben látja, hogy egy hatalmas teniszpálya, ott teniszezik rajta Steffi Graf és Kurnyikova. Nem bírja ki, megkérdezi Zsigát:

- Há dik'má komám, hát hunnan van neked ilyen pompa, fényes csillogás, hatalmas sport az udvarban, csodás autó? Hát mit csinátá te?

Erre Zsiga válaszol:

- Kimentem a tóhoz, kifogtam az aranyhalat, aztá' elmondtam neki, hogy hát ha má' így megfogtam, akkor ugyanmá' teljesítse a kívánságom. Ő meg szót fogadott.

- És vajon az én kívánságaimat is teljesítené ez a hal? - kérdezi Gazsi.

- Biztos, menj, próbáld ki komám.

Gazsi elmegy, kifogja az aranyhalat, az felajánlja a lehetőséget a három kívánságra, Gazsi el is mondja, hogy nagy házat, fényűzést, pompát kér, csodálatos autót, meg sok szexet. Hazamegy, már messziről látszik a fényűző új otthona, előtte a csodás autó, majd kinyitja az ajtót, és ömlik kifelé a Keksz. Nagy ijedtségében felhívja Zsigát:

- Hát dik'má Zsiga, vótam kívánni anná a devla aranyhalná, mondtam neki, hogy legyen csudás palotám hétrét arannyal, a tiedéné is pirosabb autóm, meg legyen sok szex. Azt hazagyüttem, és ömlik a pálotámbú a keksz!

- HÁ GÁZSI, SZERINTED ÉN ÁTTÚ AZ ÁRÁNYHÁLTÚ HATALMAS TTTTTTÉNISZT KÍVÁNTAM MAGAMNAK???

2009. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nyuszika sétál az erdőben, egyik kezében egy szelet kenyér, másik kezében agy kötél. Útközben megállitja a farkas nyuszikát.

- Minek a kötél nyuszika?

- Megyek oszt felakasztom magam. Unom az életet.

- Há a kenyér mér kell neked?

- Ki tudja meddig fogok ott lógni!

2009. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket sem értetttem -.-'
2010. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél csak tudod helyettesíts be P-t.
2010. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A részeg Nyuszika megy az erdőben, találkozik a Rókával. Nyuszika kérdezi:

- Drága barátom! Hogy szólíthatlak? Róka úr, Róka úrfi vagy egyszerűen lerókázhatlak?

2010. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!