Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook-on a lájkolás =...

Facebook-on a lájkolás = nyalizás?

Figyelt kérdés
Ha kiteszek egy állapotot, több olyan ismerősöm van akinek tetszik, de mégsem lájkolja, de ha a környék leghülyébb vagy legvagányabb gyereke teszi ki ugyanazt, akkor egyből mennek a lájkok
2011. júl. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ki mit lájkol? Nekem is van olyan, amit sokan, és van amit kevesen.

Volt olyan is, amit így poénként elmondtam, akkor sok mindenkinek tetszett facebookon meg keményen egy valaki lájkolta.

És nehogymár féltékeny legyél arra akinek sokan lájkolnak:D

2011. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem féltékenység, de van olyan ismerősöm aki az egyikről minden rosszat elmond a háta mögött, facebookon meg lájkolja minden hülyeségét
2011. júl. 23. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még... Van olyan ismerősöm akivel annyira nagyon nem vagyok jóba, de a múltkor lájkoltam a bejegyzését, mert jó volt a bejegyzése.
2011. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Népszerűségtől függ minden.
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zgodan válasza:
Többnyire ahol én lakom ez így működik. Helyes pasi/csaj minimum 86 képe van fönt ebből 40 tükörben pózolós. Kiír valamit harmincan lájkolják. Ez a minimum. És igen nyalnak egymásnak...nekem konkrétan egy fiú ismerősöm ilyen, kirak egy szmájlit és ugranak rá. És ez azért van mert tudatni akarják a világgal, hogy igen ők ismerik ezt a vagány embert. Pedig egy igazi büdös tróger a személy akiről szó van. Csak az ő kis világukban, ahol az a menő hogy mekkora zene szól a kocsiban, meg betűrve legyen a dorkóba a répagatya...ennyire jut az agyi kapacitás, de annyit nem tud megmondani, hogy mi magyar ország államformája, kerekedik a szem és hülyének néz hogy normális vagy e, hogy ilyet kérdezel. Buták és olyan kis világot kialakítanak maguknak amibe ez a norma....a hülyének levés...Tesóm mondja mindig : Madarat tolláról, embert barátjáról! Ha olyan ismerősöd van aki kitesz minden értelmetlen baromságot(azt hogy hová megy, mit eszik, honnan jött, mit vett, hol tölti az éjszakáját stb stb minden olyan dolog ami igaziból nem értelmes és nem érdekel, akkor az valószínűleg buta...és törődésre van igénye, így próbál érvényesülni. Aki meg lájkol is neki azt tudod nem?? Madarat tolláról....... :D
2011. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát vagánynak kell lenni, hogy valakit lájkoljanak, nekik nyalnak ezerrel...
2012. jan. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!