Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az illuzionisták hogy csináljá...

Az illuzionisták hogy csinálják a trükkjeiket?

Figyelt kérdés

Sokszor próbáltam már megfejteni ezt a kérdést, és még többször halottam, hogy az egész csak szemfényvesztés és trükk... ezt ÉN mind el is hiszem, mégis, hogy van az, hogy a zsebkendőt feldobja és galamb lesz belőle?

Tuti jól trükközik, de mégis, hogy csinálja?

Várom a válaszokat :D :D :D :D


2011. júl. 25. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
neten nem valószinű h megtalálod de csomó ilyen könyv/sorozat van ami erről szól, kersegélj :)
2011. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy régebben keresgéltem és kutattam, de ezzel csak azt értem el, hogy sikerült még több kérdést feltenni magamba és azokra pedig senkitől nem kaptam választ.

értelmes videót ezekről meg sehol nem találtam, mert javarészt mindegyik bűvésztrükköket mutat be, nem pedig olyan illuzionista dolgokra ad magyarázatot, amire kíváncsi vagyok.

A bűvésztürkökkel nagyjából tisztába vagyok, ügyes kéz kell hozzá javarészt, na de az illuzionista dolog egészen más :D :D :D

2011. júl. 25. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért illuzionista, hogy ne jöjjön rá a közönség, hogy csinálja...
2011. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De olyan nincs, hogy senki ne tudná XD
2011. júl. 27. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, az illuzionista maga tudja, és valószínűleg a segédei is, akiket épp ezért elképesztően szigorú titoktartási szerződés köt.
2011. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na de, valaki csak tudja a válaszokat a hogyan - ra? mindig van egy valaki, aki el - elkottyantgat dolgokat :D :D :D
2011. júl. 28. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!