Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki ismer Debrecenben...

Valaki ismer Debrecenben ilyen helyet?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a családi helyzetem, apám alkoholista van 4 testvérem. 14 éves vagyok, néha el szeretnék menekülni itthonról. Van Debrecenben olyan nyugodt hely ahol ezt meg tehetem? Egy olyan szórakozó hely vagy hasonló intézmény ahova elmegyek leülök valahova és vagyok magamnak, nem kell attól félnem, hogy részeg fiatalok fognak zaklatni. Mondjuk előny lenne ha délután vagy este is ki tudnék menni oda. Például ilyen nekem a debreceni könyvtár csak az 6 után nincs nyitva. Nagyon kellene, egyszerűen meg őrülök.
2011. júl. 29. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nos...ilyen helyet nem nagyon tudok -.- viszont a tócó patak mentén van néhány alkalmas "nyugihely" ezek általában betonok,korlátok, ahova ha leülsz 100%,hogy senki nem tud zavarni mert arra csak nagyon kevesek szoktak járni,és a kilátás is nagyon szép :-) én is oda szoktam járni,és az a hely alkalmas egy kis megnyugvásra.
2011. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yugym válasza:

Üdv

Sztem barátokhoz v rokonokhoz kellene fordulni ilyen helyzetekben mindig segítenek és persze hely is akad náluk.

2012. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!