Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van vmi ajándékötlet a bnőm...

Van vmi ajándékötlet a bnőm 18-dik születésnapjára?

Figyelt kérdés
Légyszíí segítsetek!! L/17
2011. júl. 30. 17:44
 1/4 anonim válasza:

Olcsó, nem túl személyes:

-parfüm,

-csokoládé,

-öv/sál,

-pénztárca v mobiltató,

-kulcstartó,

-vmi köves nyaklánc/hasonlók.


Olcsó, személyesebb:

-nyomtatott, v festett póló (szerintem ha vmi szépet v rá jellemzőt csinálnál v csináltatnál, örülne)

-fotóalbum

-plüssálat

-általad készített nyaklánc v kulcstartó (lehet h gagyinak hangzik, de igazán jó cuccokat lehet csinálni), -könyv vmilyen hobbijával kapcsolatban

-ha kreatív vagy, veszel fehér bögréket és rá jellemző dolgot festesz/rajzolsz rá, youtuben asszem tuti van vid h h kell ilyesmit

-mozijegyek

-gravírozott toll v egyéb dolog

-zenecd-k kedvenc együttesétől.


Drágább dolgok:

-bor v vmi alkohol ha szereti

-sportszerek

-karóra

-digitális képkeret személyesebb közös fotókkal

-ékszer (mondjuk fülbevalók)

2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Majd kérlek írd meg mit adtál neki :))
2011. aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
először azt hittem fiú vagy és a barátnőd de aztán olvastam h csak barátok vagytok nem párkapcsolat:D nos a lányok szoktak 18.adikra ilyen vicceset is h műf@sz, vagy valami ehető erotikus dolog. Ajánlanék ezekenkívül olyan dolgokat amiket az előző kommentelő írt. (hogy van valakinek ennyi ideje...)
2011. aug. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valószínű h vmi szexi fehérneműt fogok majd neki venni meg vmi piát:) a fényképalbumot ballagási ajándéknak szánom
2011. aug. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!