Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Más is szereti innen a Togainu...

Más is szereti innen a Togainu no chi című mangát/animét?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 19:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nekem a kedvenceim a Death note, Vampire Knight, Kuroshitsuji 1. évada a 2. már annyira nem tetszett, Zombie Loan, Wallflower, Ouran High School Host Club, természetesen a Togainu no chi :) ezeken kívül még nézem a Narutot, Bleachet, amit láttam még a Pandora Hearts, Méz és lóhere, 07 ghost, Code Geass... meg még sorolhatnám elég sokat láttam már.
2011. aug. 5. 23:15
 32/35 anonim ***** válasza:
Hűha :O ismerősöm is már annyit látott hogy ihaj... és még fel is írta, hogy mit akar megnézni, az is egy oldal volt, de már 100nál többet látott szerintem... én meg se bírnám jegyezni. De most mennem kell még dolgom is van, jó volt veled beszélgetni. :) Ja és akkor ajánlom a Hetaliát, nézz bele :):D
2011. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Akkor szia, nekem is jó volt veled beszélgetni. :)
2011. aug. 5. 23:23
 34/35 anonim ***** válasza:
Hahó!! Nem tudjátok valamelyiken, h lesz e 2. évad? Ha igen, akkor mikor? Vagy már kijött, csak én nem találtam meg? :S
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Imádom ^^
2014. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!