Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Voltatok a múlt héten Párkányb...

Voltatok a múlt héten Párkányban/Štúrovo/a Budapesti cirkusz elöadásán? Mennyibe kerültek a jegyek?

Figyelt kérdés
A plagátokon csak az idöpontot tüntetik fel,meg azt,hogy gyermekjegyek csütörtökön 50% kedvezmény,de nincs kiírva hány éves korig van a gyerekjegy.Szívesen elmennénk a gyermekekkel de jo volna tudni az árakat.
2011. aug. 9. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
nemvoltam nemtudom
2011. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
arra az oldalra én is rámentem,de ahol a jegyárak vannka írva nem jott ki semmi,söt még e-mailt is küldtem a megadott címre de arra se jött felelet.Rendesek hogy nem tuntetnek fel semmit,mert amugy tudom minden cirkusz drága és ha kirakják a plagátokra akkor nem mennek el annyian.Ha meg elviszed már a gyereked akkor az ajtoban nem forditod vissza.Sajnos ez van.
2011. aug. 9. 12:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta megérdeklödtük,a gyerekjegy 8 euro a felnött 11.
2011. aug. 19. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Kösz, rendes tőled hogy ekkora cirkuszt csináltál belőle.
2011. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzaszolonak:Nem értem mi a gondod azzal,hogy érdeklodtem.S,hogy azóta,sajnos késon mert csak eloadás után megtudtam?Mért csináltam volna cirkuszt belole?Az ember kérdez az miert cirkusz?
2011. aug. 28. 16:25
 7/7 anonim válasza:
sajnos én sem voltam
2012. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!