Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet bejutni? Vagy...

Hogy lehet bejutni? Vagy esetleg tudtok olyan pesti bulihelyet ahol nem néznek személyit6 16 év a korhatár?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és nincs kamu személyim vagy ilyesmi. Hogy juthatnék be mégis a szórakozóhelyekre? Sajnos, amiket ismerek, mind 18as korhatárral van...

Ötleteket kérnék hogy lehet bejutni ide, és ezekhez hasonló helyekre: Rio, Living room, Morrisons...


2011. aug. 9. 14:31
 1/4 anonim válasza:
vegyülj el az idősebb barátaid közt , de ez nem biztos, szóval vagy várj 2 évet vagy hát... vonulj illagelitásba, és szerezz be fake v. vmi ismerősöd (tesó?) személyit
2011. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Loller válasza:
A személyik nagyon drágák, de beszerezhetsz egyet egy langusztától szerintem! :DDD
2011. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, a kamuszemélyire már én is gondoltam, csak sajnos nincs nálam idősebb olyan lány ismerősöm/rokonom, aki tudna ilyennel szolgálni.... :S
2011. aug. 11. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Loller,


Ha ismersz ilyen "langusztát" érdekelnének az elérhetőségei... :D

2011. aug. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!