Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a blog?

Hogy tetszik ez a blog?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz. Főleg, hogy az alaptörténet nagy KAMU.

- 14 évesen gondoltok egyet, hogy Amerikába költöztök EGYEDÜL, és ezt a szüleitek nyilván engedik is......

- Az stílusodról minden következtetést le lehet vonni: éretlen, fennhéjázó kislányka az író, ami unatkozik így a nyár utolsó heteiben

- A bejegyzések alapból egy "gagyi amcsi tinivígjáték" klisék

- Ha egy kitalált történetet szeretnél írni, add meg a módját, írj rendes, kerek, egész mondatokban.

- Egyébként valószínűleg egy olyan csaj, aki Los Angelesben él és mindennap tengerparti bulikon rázza magát, szerintem nem gyakori kérdésekre linkelgeti a blogját


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenben egyetértek az első válaszolóval.És ez csak egy reklám akart lenni amint látom mert a divatnak ehhez semmi köze.
2011. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon tetszik, ne haragudj. Maga a téma sem túl érdekes, de ha valakinek jó a stílusa, akkor szerintem még ezt is le tudná írni úgy, hogy élvezetes legyen olvasni.

Ezzel viszont több gond is van:

a stílus ahogyan írnak, nagyon nem teszi őket szipatikussá, inkább csak irritál, az ilyen dolgokat, hogy 'nah' meg 'ahhh' nem ártana hanyagolni, meg a hangulatjeleket sem, mert ilyen szövegbe szerintem egyszerűen nem illik a <3 meg 'kettőspontdé' stb.

Nem tudom, ez ilyen kitalált-történet blog-e, de ha igen, akkor nem ártana valami fantáziát belevinni, mert így rémesen unalmas.

Na mindegy, nem megbántani akarlak, nyugodtan folytasd, de szerintem azért gondold át, mit kéne javítani/fejleszteni mert azért akad mit...

2011. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj,miért kell rögtön azt hinni,hogy én írtam?

Köszi a válaszokat.

2011. aug. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!