Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok valamilyen alkoholh...

Mondanátok valamilyen alkoholhelyettesítő cuccot?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve nem ittam alkoholt egy betegség miatt, és emiatt bulizni se járok. Néha jó lenne elengedni magam egy hónapban egyszer, de nem akarok alkoholhoz nyúlni. Mivel tudnék kicsit beállni? :D
2011. aug. 14. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Klinikai halállal?

Am te most akkor lényegében drogozni akarsz....ő...de ha alkoholt nem ihatsz miből gondolod hogy valami hülye droggal semmi gáz nem lesz? Az valószínűleg még rosszabb hatással lesz...szóval ha az Alkohol már túl káros akkor valami ilyen szer szintén az

2011. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, pl van ez a flow elixir, bár az a baj hogy nem tudom hol lehet szerezni. Valami ehez hasonlóra gondoltam. Nem feltétlenül kell drog. Egyébként ha megnézzük szerintem minden tudatmódosító szer drog, tehát az alkohol is.
2011. aug. 14. 17:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyomrommal van a baj, tehát mástól nem lenne bajom.
2011. aug. 14. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Alkohol helyettesítő dolog...?

Igazi barátok, hobbi, szerelem.

Beállni ne akarj, jobb ha önmagad vagy, mint valami amit tudatmódosítók csinálnak veled. Ráadásul több vagy, ha ha megküzdesz a problémáiddal, mintha elfeledteted őket.

2011. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak oldódni akarok, egy kicsit pörögni, nem bekómálni a piától..
2011. aug. 15. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!