Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok itthon 4...

Egyedül vagyok itthon 4 napig, mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Vmi jó 5let kéne, meg hát kicsit félek is így most, hogy jön a sötét. :S
2011. aug. 14. 19:59
 1/7 anonim válasza:
4 napig tartó házibulit én most jöttem egy ilyenből haza igen fasza volt :D
2011. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg sötét van, átjöhetsz hozzám :)
2011. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Facebook 1000-el XD
2011. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

öm nem tudom hogy lány vagy bár szerintem igen :d

hívd át 1-2 bnődet és csináljatok amit szeretnétek :D úgyis jön majd a sok ötlet :DD 15/L

2011. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
előző vagyok :D kérd meg h aludjanak ott és az ugy jobb :Dd
2011. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 nap alatt adj el mindent a házból ami számodra nem értékes és 4. nap meg pihenés képen rugjál be a befolyt összegből, és ha jól piacoztál még marad egy kis zsebpénzed is.
2011. aug. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tündérpor válasza:

Szia! Én azt javaslom, ne töltsd mind a négy napot az Internet előtt. Ami fontos, azt rendezd le fél / egy óra alatt, és nyomás a gép elől!

Gondolj arra, mit szeretsz csinálni. Menj el könyvtárba, vagy kapj le a polcról egy még nem olvasott könyvet, és merülj bele. Ha van (kis)állatod, tölts el vele minél több időt, almozd, képezd. Ha már süthetsz/főzhetsz, lepd meg magad valamilyen étellel, desszerttel, de akár sütés nélküli süteményekkel is jó hangulatba kerülhetsz!

Menj ki a szabadba! Sétálgass, biciklizz. Látogasd meg egy közeli rokonodat, lepd meg valamivel. Találkozz a barátaiddal. Használd ki ezt a szabadságot, de ha visszajönnek, lássák rajtad, hogy felelősségteljesen tudtad eltölteni. Ezért én azt is javaslom, hogy pár órát szánj takarításra is. Mosogass el, törölgesd le a polcokat, televíziót, számítógépet. Söpörj és moss fel, porszívózz. Hidd el, egy szuper zene mellett ez gyerekjáték, és a hazatérőknek is nagy meglepetés lesz.

Esténként ne nézz krimit, horrort, ha félsz a sötétben. Egy vígjáték vagy romantikus film ugyanúgy megteszi.

2011. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!