Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket elengednek a szüleitek...

Titeket elengednek a szüleitek diszkózni vagy ilyen partykra, vagy ti is mindig kitaláltok vmit?

Figyelt kérdés
15/L
2011. aug. 14. 20:44
 1/6 anonim válasza:

Ne hazudj!!!

Még ha nem is engdik meg akkor is szólj nekik!

És ha valami baj történik?Akkor,mit fogsz mondani?

2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

off.

tudom, hogy igazad van, de nem ezt kérdeztem.

2011. aug. 15. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
én 15 évesen mindig elkéredzkedtem, el is engedtek havi 1x. csak a pénzzel volt a gebasz, mert azt szabályosan ki kell könyörögni :D és akkor sem kaptam 3ezernél többet.... amiből 500 volt a cigi, 700 a beugró, próbálj meg 1700 ftól kicsit becsípni:D
2011. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Hát nekem pénzt sem adnak persze, de szerencsére kapok zsebpénzt... De nálunk a pia tök tabu, és irtóra idegesítő! Még szerencse, hogy sulis bulikra meg házibulikra elengednek, nem mintha ott nem rúgnának be egypáran...:D
2011. aug. 18. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
mondd el hova mész mindig, meg hogy kikkel. lehet, hogy ezeket minden buli előtt ki fogják kérdezni, hogy ki az a julcsa, meg a piri az melyik barinőd is? de a lényeg, hogy lássák, nem akárkikkel mozogsz, jó ha ismerik a szülők egymást. így együtt rághatják a körmüket értetek :D:D
2011. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszi a választ :DD
2011. aug. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!