Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kötelezővé teheti az iskola...

Kötelezővé teheti az iskola hogy augusztus 31-dikén be menjek évnyitóra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismereteim alapján nem, amennyiben indokoltan hiányzol (beteg vagy, szüleid elkérnek..), tehát ha nem fogsz elmenni évnyitóra semmilyen következménnyel nem járhat. Persze ebben a csodálatos magyar rendszerben szinte bármit megengednek maguknak az iskolák/tanárok úgysem ellenőrzi őket senki :)
2011. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira teheti kötelezővé, mint egy átlagos tanítási napot. De annyira igen, szóval ha hiányzol kaphatsz x igazolatlan órát, és idéntől úgy tudom, hogy ennek elég hamar durva következményei vannak.
2011. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2001ben ha jól emlékszem minden 2.suliban(a poén az hogy nem mindenhol)így nálunk is augusztus 29edikén szerdán kezdődött a suli.ráadásul nekem személy szerint 28adikán kedden már be kellett költöznöm a koleszba
2011. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezővé? Biztos nem mennek ki hozzád pisztollyal, hogy igenis menj el.

Én soha nem voltam évnyitón és semmi gond nem volt belőle, hisz az csak egy ceremónia és ennyi.

A haveroméknál mindig első napra esett az évnyitó, akkor kapták meg a könyveket meg az osztályfőnök ekkor mondott mindenféle hasznos infót. Na ekkor nem érdemes kihagyni, de ha az van nálatok, mint nálunk volt, hogy csak egy ceremónia az egész, akkor felesleges elmenni.


Én még ünnepségeken sem vettem részt, lévén iskolába tanulni járok, nem elbaszni az időmet.

2011. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy ünnepség...:s Semmi nem lesz.
2011. aug. 17. 15:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Mm azon kívül semmi nem lesz:)
2011. aug. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!