Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell értelmezni a fogadás...

GImre kérdése:

Hogy kell értelmezni a fogadásoknál azt ha pl. : 100 Ft-t felteszek és a fogadási arány pl 1:3, vagy 3:1, de hallottam olyat ahol 2:3 vagy forditva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló.


Hát ha felteszel 100 forintot, és az "odds" 1:3-hoz, akkor az azt jelenti hogy ha nyersz, akkor 300 forintot fogsz kapni, kvázi 200-at nyertél a tétedet felül.


Ha mondjuk 2:3-hoz van, akkor 100 forintos tétre visszakapnál 150 forintot, tehát nyertél 50et.


Ezek a számok a szorzót jelentik, úgy tudod kiszámolni hogy mennyit kapsz ha nyersz, hogy a téteted megszorzod a nagyobbik számmal.


Remélem érthetően írtam le:D

2011. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ így már értem. Még 1x köszönöm G Imre
2011. aug. 20. 12:45
 3/3 KulGery válasza:
Egy filmben a fogadási arány egy esélytelen versenyzőre 300:1-hez volt. ez esetben, ha felteszek 300Ft-ot, akkor bukok 299Ft-ot ha nyerek, és bukok 300Ft-ot ha vesztek?
2018. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!