Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ebben olyan meglepő hogy...

Mi ebben olyan meglepő hogy 24 évesen már nem érdekel a bulizás?

Figyelt kérdés
Igazából régen se érdekelt annyira nem jártam túl sokat. A családom meg barátaim meg majdnem csak hogy lehülyéznek , mert hogy én még csak 24 vagyok és tombolnom kéne mindig valami discoban. Mindig hülyén néz rám mindenki mikor mondom hogy ez engem nem izgat. Azért nem vagyok otthonülős mert járok koncertre, túrázni, sokat utazom, csoporttársaimmal is mindig beülök valami helyre ahol iszogatunk, elvagyunk. Viszont nem kedvelem a bulikat, és mindig cseszegetnek hogy jaj gyere már stb.
2011. aug. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális amit te csinálsz, de sajnos nem ez. Ezeken a bulikon nem is lehet szórakozni. Nem is tudják mi az hogy szórakoztató? 35/N (Lehet hogy én tényleg öreg vagyok már ehez.)
2011. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coseone válasza:
48%
Hát ha tényleg normális vagy,akkor van valamilyen hobbid ami jobban érdekel.Főként csajozni,pasizni járnak az emberek bulizni.Te ezeket megoldod máshol?!Részegen jó flörtölni ismerkedni,szexelni.Segít legyőzni a gátlásokat.Sztem az se szeret bulizni aki hív.Unatkozik egyedül azért hív.
2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális amit csinálsz és van más hobbid ami jobban izgat, bár több ijen ember lenne.
2016. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!