Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van hogy ebben a világba...

Miért van hogy ebben a világban többen ismerik Darth Vadert mint például Adolf Hitler?

Figyelt kérdés
ez ki mondottan zavaró szerintem és legyen szó bármi történelmi alakról
2011. aug. 29. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, az én korosztályom (huszonévesek) már többségében nem érdeklődnek az ősök, a múlt, a történelem iránt... sokan vannak a karrieristák, akik törtetően csak és kizárólag a saját jövőjükre koncentrálnak... egy másik réteg meg azon címszó alatt, hogy élvezi az életet, mindennap egy kicsit tönkreteszi magát (alkohol, drogok, stb), és a jelen pillanatnál sem előrébb, sem visszább nem gondolkodik... talán nem is képes már rá...
2011. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez eléggé szomorú dolog
2011. aug. 29. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát eléggé... az meg méginkább, hogy olyan ismerősöm is van, aki nagy trianonista, meg ősmagyar, meg stb... de nem egyszer jártunk úgy, hogy beszélgetés közben a magyar történelem jelentősebb eseményeiről egy értelmes mondatot nem tudott összerakni...
2011. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az még szebb barátom.
2011. aug. 30. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert Dart Vader a szórakoztatóipar része, Hitler meg a szégyenipar része.
2012. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dancs Róbert válasza:

--> Gaebrol

Én 13 éves vagyok, de én jobban szeretem a háborús filmeket, történeteket, mint az ilyen fantasy hülyeségeket.

Lehet hogy ezzel nagy kivétel lennék?

2014. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!