Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki segítsen megtalálni,...

Valaki segítsen megtalálni, melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Az cinformációim nagyon kevesek, igazából párom nézte meg, és azt mondta, azt nem engedi megnézni nekem, mert utánna NEM elég szar embernek érezte magát ( pedig normális gondolkozású/felfogású, tudós, tehát a paranorm. film kizárva ).

Tehát, még a címét se árulta el, csak annyit mondott, ezt SOHA ne nézzem meg, milyen film az, ami úgy hat egy genetikus srácra, aki racionális gondolkodású és ész szerűen cselekszik az élet ( munka, családja, magánélet )minden terén, hogy így vélekedjen egy filmről?


U.i: Ateista, nem hisz semmilyen EZO - s dologban és az a tipikus srác, akit nem lehet beetetni ilyen dolgokkal... valakinek valami tippje a filmről? ha kapnék címeket, megköszönném.


2011. aug. 30. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Oké, akkor most fogalmazd meg érthetően.

"azt nem engedi megnézni nekem, mert utánna NEM elég szar embernek érezte magát"-ez mi a f@szom???

milyen a nem elég szar ember??

2011. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit érdekesen fogalmaztam meg, bocs, régi a klaviatúrám.


A lényeg, hogy NEM engedi nekem megnézni.Ő végignézte, és utána szar embernek érezte magát, gondolom amiatt, amik a filmbe voltak :/.

Ennyi a lényege.

2011. aug. 31. 09:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

De semmit nem tudsz róla?

Mikori film?

Miről szól?

Valamit a főszereplőkről?

Mert így nem tudok segíteni.

2011. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tényleg semmit nem árult el róla, csak azt, hogy még ő is nagyon maga alatt volt a film után, és azt, hogy SZAR embernek érezte magát ( gondolom megviselte lelkileg )....:/

Esetleg, próbáljak puhatolózni?

2011. szept. 1. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudj meg, ki volt a főszereplő és a műfajt.
2011. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom...
2011. szept. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!