Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyenek a rajzaim? (blaa)

Halibel kérdése:

Milyenek a rajzaim? (blaa)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kérlk, vegyétek figyelembe, hogy most kezdtem el rajzolni, eddig kerültem a rajzolást :)


2011. szept. 4. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy az új Da vinci!!!! Ezek a színek, a vonalvezetés! Mennyit kérsz a rajzaidért??
2011. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ööö... jólvanna, kezdő vagyok. tudom, hogy viccből írtad...
2011. szept. 4. 18:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ekkora köcsög, mint az első válaszoló... -.-'


Hány éves vagy, kedves kérdező?

Nem rosszak, ha még csak most kezdesz a rajzolással komolyabban foglalkozni. Csak kitartás, a lényeg a sok-sok gyakorlás! Ha adhatnék egy konkrét tanácsot: próbálj meg egy kicsit árnyékolni, mélységet adni a rajznak. És ellátogathatsz a deviantart.com oldalra is, számtalan ötletet tudsz onnét meríteni, rengeteg inspiráló művész van ott. És ne feledd, ők is elkezdték valahol ;) (igen, még da Vinci is, te evolúciós zsákutca! eszem megáll...)


Kitartás! Sok sikert! :)

2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az inspiráló választ :)

13 éves vagyok, és eddig kezembe se vettem a ceruzát :) nagyon szeretem az animéket, és elkezdem rajzolni őket :) ha lesz új alkotásom, azt is fel fogom tölteni :)

2011. szept. 4. 19:17
 5/14 anonim válasza:
89%
én úgy látom nem vagy teljesen tehetségtelen de szerintem sokkaljob ban állna nekedhan em ilyen em os mangafgurákat rajzolgatnál én pl mindíg beírok valamit a googléba és azt lerajzolom mikor mihez van kedved egy kutya vagy kocsit mondjuk én már régebb óta rajzolok kb 8 éve ha változatosan rajzolsz sokkal jobban kifog fejlódni az a bizonyos tudásod :)
2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot :) megpróbáltam még régebben kutyát, lovat, fákat, virágokat stb. rajzolni, de azok egyszerűen nem mentek... nem jöttek nekem át a rajzok :( amikor pedig ezeket rajzolom, hallgatom a mese szép, lassú zenéjét, beleélem magam a rajzba, és egyszerűen magától jön a rajz, és ez igazán boldogít :)
2011. szept. 4. 19:25
 7/14 A kérdező kommentje:
írhattok még, hogy mit változtassak, mit csináljak másképp :) és valaki meg tudná mondani, vagy belinkelni, hogy hogyan kell árnyékolni, mélységet adni a rajzaimnak?
2011. szept. 5. 19:15
 8/14 Tina8899 válasza:
100%
Ezek nagyonjók iimádom a rajzaidat!!!!!
2011. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szia martina :D köszi :)
2011. szept. 8. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:

(19:09-es vagyok)


Próbáltam olyan témában képeket keresni, mint amilyenek a te rajzaid ;)

[link]

[link]


Szóval szerintem próbáld meg "kiszínezni" a képeidet mint pl az első kép, amit belinkeltem. Tölts több időt egy-egy rajzod elkészítésével. Döntsd el, hogy honnét éri a fény az arcot(mert akármit rajzolsz, a fény iránya nagyon fontos, mert az dönti el, hogy hol lesznek az árnyékok[sötétebbre színezed], és a csúcsfények, tehát a legfényesebb részek[amit pl a lap fehéren hagyásával tudsz elérni])


Vagy ha esetleg nem színezel ki egy képet, mert olyan stílusban készíted, hogy csak a körvonalakat rajzolod meg, akkor én azt javaslom, hogy próbáld kicsit részletesebben megrajzolni az alakokat( pl 2. linkelt kép)


De fontos az is, hogy ne görcsölj rá, hanem tényleg élvezd a rajzolást, de azzal ahogy látom nem lesz gond ;)


Rengeteg könyv van és az interneten is lehet olyan oldalakat találni, amik a rajzolás alapjait mutatják be (pl hogyan kezdjünk hozzá a rajzhoz, hogyan árnyékoljunk stb)És a YouTube videókat még nem is említettem! :D http://www.youtube.com/watch?v=e4hwCg5--Ds

2011. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!