Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ilyen idézet? Milyen...

Van ilyen idézet? Milyen idézet van?

Figyelt kérdés
kellene valamilyen idézet! Van egy fiú akibe bele vagyok zúgva már egy ideje és már voltunk úgy h együtt töltöttünk 1-2 éjszakát,de nem félre érteni, csak barátilag! De ő is megmondta hogy tetszem neki, és ilyesmi idézet kellene? Milyen van? Tudtára akarom adni, hogy nem elég ennyi nekem! :$ vágyom rá, kell nekem, csak jönnénk össze :/!!
2011. szept. 6. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresgélj itt:

[link]

vagy itt:


[link]


Én is nézegetem, aztán, ha valamit találok, ami illene rád beírom majd.

2011. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Normális embereknek tovább tart kimondani, hogy szeretlek. Első lépcső, mikor azt hiszed, hogy azt hiszed. Aztán eljön a pillanat, mikor azt hiszed, hogy tudod. Aztán jön az, mikor tudod, hogy tudod, de nem tudod kimondani. És akkor következik az, amikor tudod, hogy tudod és már nem bírod visszatartani.

Így jártam anyátokkal c. film

2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!