Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyen vicceket tudtuk?

Ilyen vicceket tudtuk?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

1. Kidomborított hasadat simogatód.. és az emberek szemébe a szánalom kegyetlen jó.

2. Hamis csók: barátnődet "lesmárolod" kéz száj elé..


2011. szept. 8. 20:42
 1/7 anonim válasza:
mi a vegyület van bmeg?:D
2011. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendes válasz?
2011. szept. 8. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

(Fegyverek Könyve 2.fejezet 9-21)


- "S a magasba emelé Szent Attila a kézigránátot és mondá: »Ó Uram, add áldásodat a te kézigránátodra, mellyel ellenségeidet ficlikké tépheted nagy kegyelmedben.« És elégedett vala az Úr, és ők lakmározának bárányt és lajhárt és málét, sós ringlit babbal és orángutánt és zsenge gyökereket és gyönge szekereket... és szó..."

- A lényegre testvérem! - intett türelmetlenül Ménár atya.

- "És szólt az Úr, mondván: »Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen, eldobandod te az Antiochiai Szent Gránátot a te ellened felé, ki - mivel nem kedves nekem - megdöglend.«"

- Ámen!

2011. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Létszi már egy értelmes választ!
2011. szept. 8. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
amit te irtál ki annak sincs sok értelme...
2011. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevettem...
2011. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem jó, főleg ahogyan rád néznek utána.. röhögő görcs..
2011. szept. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!