Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szoktátok piszkálni a nemlétez...

Szoktátok piszkálni a nemlétező (rajzfilm, képregény) karaktereket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindannyian tudjuk, hogy élő személyt nem szabad piszkálni, mint pl. az iskolatársunkat, de a nemlétező szereplőkről lehet megjegyzéseket tenni - vagyis nem magát a karaktert piszkálják, hanem az ideológiát, amit képvisel és megtestesít. De persze nem mindegy, hogy milyen módon. Pár éve találtam olyan anti-Cartmenes weboldalt, ahol elég obszcén módon űztek gúnyt a South Park nagyszájú főhőséről, amit túlzásnak találtam. Akadnak olyan fórumos beszélgetések, ahol leírhatták a véleményüket a nemlétező szereplőkről. Pl. valaki azt írta, hogy régen utálta a Narutót, mert hülyegyerek volt, de mára megkedvelte, mert megváltozott.

Egy barátnőm régen talált egy 'Yotsubato' című mangát, ami egy zöld hajú kislányról, Yotsubáról szól. A barátnőm először szerette, de később megutálta, ezért olyan megjegyzéseket tett róla, hogy mennyire neveletlen, a mostohaapja nem foglalkozik vele eleget... (úgy látszik, ő nagyon beleélte magát ebbe :D ) És azt is mondta, hogy sokan a Kázmér és Hubához hasonlítják Yotsuba kalandjait, de szerinte ez hülyeség, mert nem is hasonlít erre.



Légy szíves írjátok le, mely karaktert nem kedvelitek és hogyan piszkáljátok, pl. fórumokon leírni a véleményeteket róla.


Kíváncsi vagyok erre.



2011. szept. 9. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán valóban egy naaagyon-nagyon gyakori kérdés...
2011. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!