Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Unatkozok! Mit csinaljak?

Unatkozok! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el csinálni valamit! Tanulj. Tűzz ki magad elé célokat. Csak van valami, amire vágysz, nem?
2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gráner andrás válasza:
100%
Ilyen fiatalon nem lehet unatkozni, hatvan vagyok és soha nem tudtam unatkozni. Tanulni- tanulni- tanulni, amit megtanulsz azt soha nem veszi el tőled senki. A tudás az hatalom, bár, hol is van az ember. Minél többet tanulsz annál inkább rájössz, hogy még mennyi mindent nem tudsz. üdv: TENGERPICI
2011. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Falun mindig van munka.
2011. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ha már semmi se érdekel,azt tanáxsolom unatkozzál tovább. az is jó unaloműzőnek. Vagy mégsem? Regény csak van falun is? Fogj egy jó regényt,egy darab fát és faragj.Vagí követ,vagy agyagozz. Kérdezd meg magadat mi érdekel az ismernivaló közül? A csillagászat is szép tudomány...
2011. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem,nézd meg a szüleid mit csinálnak,hátha tanulsz tőlük valamit aminek később hasznát veszed!Most még tanulhatsz tőlük,de ha már nem lesz kitől kérdezned...Vagy Ők is unatkoznak?
2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Írjál naplót, vagy találj ki történeteket. Később, ha visszaolvasod, remekül fogsz szórakozni! :)
2011. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!