Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sürgős! Apumnak lesz szülinapj...

Sürgős! Apumnak lesz szülinapja pár nap múlva. Ért valaki a sárkányokhoz?

Figyelt kérdés

Egy kétzsinóros paplansárkányt szeretnék neki venni.

Utánanéztem,de nem olcsó mulatság...

De úgy gondoltam 25 ezerig belefér apum.

Szóval milyen márkát ajánlotok és hány méterest?

idáig az Invento HQ Symphony Beach 2.1et nézegettem,de nem tudom az elég jó -e?


Nem sárkányozott még,de sportos gondolom gyorsan belejön majd.Első fizetésem megvolt,így illik végre venni valamit aminek igazán örül.Segíííítsetek!!:D


Köszönöm


2011. szept. 10. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
ez nem olyan ajándék, amit használni fog, ha eddig nem tette...inkább vegyél neki egy sportbolt utalványt
2011. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

te most ezt honnan tudod?

attól még,hogy idáig nem sikerült kigazdálkodnia ennyi pénzt(mert mindig másra kellett) az nem jelenti azt hogy nem akarja.

Szeretné nagyon,tudom.Használná is.Mikor látunk sárkányosokat mindig megáll bámulni kicsit "irigykedik" ..tudom én hogy kell neki.

Az utalvány az szar.Konkrét ajándékot akarok,utalványt azok adnak akik nem tudják mit akar pontosan a másik.

Ha jót választok elégedett lesz vele.

2011. szept. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!