Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találok a neten, online...

Hol találok a neten, online kitölthető keresztrejtvényt?

Figyelt kérdés

Tehát olyat,amit nem kell kinyomtatni,hanem az egér és a billentyűk segítségével kitölthetek


Köszönöm


2009. ápr. 24. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a google-ban! van egy rakás
2009. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. válszolónak.


Az elsőnek meg üzenem,hogy nem tenném fel a kérdést,ha tudnám a választ és ez az oldal arra való,hogy kérdezzünk,de ha csak ilyen okoskodva tud válaszolni,inkább menj a szex kategoriágba és adj tanácsot pl: 16cm a.... ez nem nagy? Viszlát.

2009. ápr. 24. 11:11
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Drága Kérdező, első válaszoló vagyok!!!


Mielőtt elkeldeznél parasztkodni amire szerintem semmi okod nincs, itt egy link a google-ról amibe beírtam a te általad feltett kérdést "online keresztrejtvények", csak 6 millió választ dobott ki, köztük a keresztrejtvény.lap.hu-, amin még van egy kismillió. Nekem nem mond azt, hogy megpróbáltál keresni, mert akkor ezt neked is kiadta volna, csak így egyszerűbb volt a dolgod, hogy mások utánanéztek neked. Az ilyennek minek internet, ha egy fikarcnyi fáradságot sem veszel arra, hogy használd? Szerintem több idő volt feltenni ide a kérdést, mint beírni a keresőbe.



[link]

2009. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk ,a te válaszod semmire se méltatom. Ennyi
2009. ápr. 24. 17:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves Első-utolsó!

Lehet, hogy számodra egyértelmű, hogy hol lehet keresni ilyesmiket, meg hogy milyen keresőszavakat kell beírni, de honnan tudod, hogy nem egy idősebb, friss internetező tette föl a kérdést, aki nem ismeri a google.hut, vagy akármi más okból nem tudja használni?

Én is csak azért néztem meg a kérdést, mert ha már megláttam, gondoltam, fejtek 1-2 rejtvényt, ha valaki adott tippeket. És nekem sem a google jutott eszembe legelőször, őszintén, föl sem merült bennem, hogy erre érdemes találatot adna ki a kereső, noha van egy pár év internetes tapasztalatom... Aztán én vettem a fáradságot, amit te hiányoltál a kérdezőből (mellesleg több tucat olyan kérdés van az oldalon, amire a legegyszerűbb volna tényleg a google...), és amit találtam, belinkeltem.

Ezzel nem bántani szeretnélek, csak fölhívni a figyelmed arra, hogy lehetnél egy kicsit tapintatosabb...

Lehet ezt finoman is mondani:

"Én is a google-t használtam, tessék, itt a link. Google a barátod."

Mellesleg te miért tévedtél a kérdéshez? Ez most valóban érdekel.


üdv: 2. válaszoló

2009. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, első vagyok!


Nincs ezzel semmi baj amit leírtál, Bennem is csak azért ment fel a pumpa amit a kommentben leírt a kérdező! Én nem bunkóztam vele nem tudom ő milyen jogon teszi. Csak ezért írtam amit írtam!


üdv:

2009. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

oké, amit másodjára írt, azt már nem láttam. (ebből is látszik, több mint 1 perc megírni a választ :P)

te se haragudj.


viszont Kérdező: jól tippeltem? És találtál kedvedre valót?

2009. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A www.keresztrejtveny.lap.hu c. weboldalon.
2010. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az előbbi linken, hogy már itt be tudj lépni: [link]
2010. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!