Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy elvetemült ötlet kellene...

Egy elvetemült ötlet kellene fotózáshoz, van valakinek valami javaslata?

Figyelt kérdés
Jelenleg középiskolás tanuló vagyok, és hobbifotós. Próbálok bekerülni a köztudatba, de ez nem könnyű feladat, mivel nem vagyok különösebben ismert. Szóval arra gondoltam, hogy egy olyan képet csinálok, ami felkelti az emberek figyelmét, és gyorsan elterjed. Elsősorban Facebookra gondolok, mint reklámfelület. Egy ötlet kellene, amit profin megvalósítva el tudnám érni, hogy jelentős figyelmet kapjon. Kisebb túlzások beleférnek, lehet egy drámai kép, akár olyan, ami egy kisebb balhét is elindítana. Van valkinek ötlete ilyenhez?
2011. szept. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én biztos, hogy a belvárosban megpróbálnék elcsípni néhány érdekes pillanatot, vagy plázák környékén. Akár hajléktalanokat meg is kérnék 1-2 fotó erejéig pár sörért cserébe. Itt elsősorban arra gondolok, mivel pont egy ilyennek voltam szemtanúja, csak nem volt nálam gép, hogy manapság óriásik a társadalmi különbségek. El tudnék képzelni egy olyan fotót például, amikor egy luxus autónak támaszkodik egy ember, miközben a háttérben egy hajléktalan mosolyog, vagy amikor jön ki valaki egy plázából tele márkásabbnál márkásabb papír tasakokkal bevásárolva, közben egy hajléktalan terít meg a vacsorájához. Szerintem ezek mindenképpen figyelemfelkeltő fotók lennének, mert egyrészt emberi, másrészt minden nap átéli egy városi ember, csak nem gondolkodik el sokat rajta.
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne haragudj, vagy zseni vagy, vagy nem.

ne mi mondjuk már meg, hogy mi legyen a te nyerő ötleted !!!!

2013. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!