Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen programok legyenek a...

Milyen programok legyenek a 16. születésnapi partymon?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyet bérelünk ki és ott lesz megtartva a szülinapom. Valami nagyon ütős és felejthetetlen bulit akarok csinálni. 22.00-00.00ig zártkörű lesz a party. Sok ember lesz ott és nem ismer mindenki mindenkit és hát fogalmam sincs milyen programokkal készüljek abban a 2 órában :/ Aki tudna adni pár jó ötletet az lécci írjon!! (hülyeségekre nem vagyok kíváncsi)
2011. szept. 18. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyességi versenyek (lavór vízből kéz nélkül almát kienni, vagy tányérról sütit kéz nélkül), külön fiúknak és lányoknak, és a nyerteseknek (veszteseknek?) smárolni kell egymással. Vagy pl. fiú-lány párok, és a fiúnak egy pingpong labdát kell átmasszirozni a lány egyik nadrágszárán föl, hogy a másik szárán jöjjön ki. Esetleg tombola, és a nyeremények smár-jegyek konkrét személyekhez.
2011. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 greeen ***** válasza:
haggyad már ez kisgyerek még!MAx a mikulást csókolgatja!
2011. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

első ok.

második féltékeny.

2011. szept. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az első ötletének sikere sztem erősen függ a társaságtól.. persze az alkohol mindenen segít :D
2011. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezek csak ötletek, majd a kérdező eldönti, milyen a csapat. (Első voltam.)
2011. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: köszönöm a választ de nekem ez egy picit gyerekes..

2.válaszoló: nem tudom hány éves vagy és h milyen gyerek korod volt de ha te 16 évesen a mikulást csókolgattad akk gratulálok!

2011. okt. 10. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!