Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csináltatok-e már olyan...

Csináltatok-e már olyan állatságokat, hülyeségeket, amire ha visszagondoltok, fogjátok a fejeteket, vagy röhögnötök kell, vagy elszégyellitek magatokat? Esetleg ezt megosztottátok valakivel/ valakikkel, aztán megbántátok? Köszi ha írtok:-)

Figyelt kérdés

Én 28 éves létemre(lány) 2 napja, mikor hazaértem a munkából, leültem a kanapéra, és elkezdtem morfondírozni, hogy 'valami érdekeset kellene csinálni', és kipattant a fejemből egy 'fantasztikus' ötlet. Megfogtam a csipeszemet, és szálanként elkezdtem kitépkedni a nemi szervemről a szőrt. Gondolhatjátok, hogy mennyire leizzadtam, nagyon fájt, de sikerült mind egy szálig kiszedni, és nagyon büszke voltam magamra, hogy milyen tökéletes melót végeztem!

A nyakam kikészült, a hátam is, és ahonnan a szőrt kitépkedtem, ott meg kissé bedagadt a bőr...nem mondom, hogy nem szép a látvány(nagyon is az), de hogy én mekkora állat vagyok..10 nap simaságért kikészítettem a nyakam, hátam. A legszebb dolog az egészben, hogy másnap átmentem a szüleimhez, és a közös vacsoránál beszámoltam erről nekik. Szakadtak a röhögéstől, csak úgy rázkódott az asztal. Mondták, hogy 'idáig is tudtuk, hogy nem vagy normális, de ez mindent visz'...

A legszebb dolog az egészben, hogy a párom nagyon szereti, és nagyon örült, mikor megmutattam a végeredményt. Hát most ez jutott eszembe, de írhatnék itt naphosszat, hogy milyen baromságokat műveltem, amin a szüleim mindig hatalmasakat szórakoztak:-)


2011. szept. 25. 20:31
 1/1 Ceben válasza:
100%
Hát mi haverommal mindig csak jót akartunk, de balul sültek el a dolgok mindig.. pl.: orvosi rendelőbe van egy cseresznyefa, és a kerítés szét van szedve..onnan szoktak cseresznyét lopni a kedves roma lakosok..egyszer gondolt egyet haverom és el kezdte hajigálni őket kővel, de az sajnos a rendelő ablakába kötött ki :)
2011. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!