Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vélemények a tovább jutó...

Vélemények a tovább jutó versenyzőkről? (X-faktor)

Figyelt kérdés
És úgy az egész táborban zajlókról?
2011. okt. 1. 21:16
 1/6 anonim válasza:

Nekem szimpatikusak aversenyzők, de a tavalyiak jobban tetszettek. (A technikai tudásban)

Neked mi a véleményed?

2011. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem összesen 7 versenyző tetszik igazán, viszont ők jobban, mint a tavalyiak.
2011. okt. 1. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek. mások,mint a tavalyiak és ez a verseny most majd ettől lesz jó:) vannak páran akiktől libabőrös az ember:))pl.:azaz Enikő(de most őszintén,mit keres ott M.Enikő? süket ez a hapsi már az elsőben ott kellett volna lennie! Nem hiszem,h "gyengítették volna egymást Vecával" mindketten nagyon jók és ennyi. de talán így majd Enikő is jobban jár:))akkor az a nőies hangú srác,a 3fiú akiket csapatba tettek máris,az anyuka,akinek ma nem nagyon jött össze és az a kicsit dagi lány is nagyon tehetséges! őő az a csajszi,aki Janis Joplin számot énekelt(kicsit olyan a hangja,mint Rúzsa Magdinak) továbbjutott,ugye?
2011. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akiket írtál mindenki tovább jutott. :)
2011. okt. 1. 22:02
 5/6 A kérdező kommentje:
2011. okt. 1. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
uuu de zsíír:) Köszönöm:)
2011. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!