Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jó programokat tudtok...

Milyen jó programokat tudtok Budapest környékén külföldieknek?

Figyelt kérdés
Nemsokára jönni fog hozzánk pár cserediák, és egyszerűen nem tudok érdekes/izgalmas programokat kitalálni nekik :( Nagyon örülnék pár kreatív ötletnek (a mozi meg a városnézés már eszembe jutott :P) :)))Köszi
2011. okt. 2. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy hány évesek, mi az érdeklődési körük, mert ha nem szeretnének város látni csak bulizni, akkor jó nekik a mozi is. Ja és persze függ az itt eltöltött idő is.


Ha én lennék te, én vinném őket A Csodák Palotájába, a Várba, a Halászbástyába, vásárolni a Váci-ra, végiglejtenék az Andrássy-n, átkelnék a Lánc-hídon, megmutatnám a Bazilikát, a Gellér-hegyet, Citadellát, Parlamentet, Aquincumot, Állatkert, vidámpark, elvihetnéd őket fürdőbe is

2011. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyjából 17-18 évesek jönnek 1 hétre :) A mozira meg bulira én is gondoltam, de nem túl "unalmas"-ak ezek? (ezeket valszeg otthon is csinálhatják)

A többi ötlet is tetszik, bár nagyrészük benne lesz a városnézésben.

A csodák palotája meg a fürdő is nagyon tetszik :) Nagyon köszi az ötleteket :)

2011. okt. 5. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

A skanzenbe is kimehetnétek Szentendrére..egy kis magyar kultúra sosem árt! Planetárium még?Vidámpark, állatkert...


első voltam

2011. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!