Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, hogy felteszem magam a youtube-ra?

Figyelt kérdés

Feltetem egy videót a youtube-ra,majd írták azt is,hogy tegyek fel egyet,melyen én is látszok.

Tegnap készítettem egyet,mely nagyon jó lett,de viszont teljes egészében látszok rajta.

Ha felteszem,milyen következményei lehetnek?

Nem kell esetleg félnem valamitől?

14/F


2011. okt. 8. 11:41
 1/5 dirtboy ***** válasza:
de miről szól a videó???
2011. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami az internetre egyszer felkerül, az ott is marad (hiába törlöd később, addigra bárki lementheti és újra terjesztheti).

14 éves vagy. Lehet 5 vagy 10 év múlva már bánni fogod hogy feltetted magad a netre. Ha meg hülyeséget is csinálsz benne, van egy utad a fikablogokra is, aztán zaklatnak majd rendesen.


Ha egy normális (persze ki tudja mi a normális manapság) videóról van szó, akkor miért ne mutatnád meg magad? Tele van a youtube is kreatív videókkal, ahol átlagemberek csinálnak valami érdekes vagy látványos dolgot.


Mivel nem derült ki hogy miről van szó, akár csak utalás szintjén, konkrétan nem lehet megmondani mi lenne a jó megoldás.

2011. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként a videóban vízipipáznék egy házi vízipipával.

http://www.youtube.com/watch?v=PfQwQKnQ0r8&feature=related

Ezt én tettem fel,és ott írta valaki kommentbe,hogy tegyek fel egy olyat is,amin használom.

2011. okt. 8. 12:18
 4/5 dirtboy ***** válasza:
vízpipakészítős videóban szerepelhetsz nyugodtan azt nem nagyon lehet rosszul felhasználni ellened.
2011. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. okt. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!