Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoft CO2 tapasztalatok?

Airsoft CO2 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy egy CO2-s pisztojba milyen gyakran kel patront cserélni(azért írom ide ki,mert amit neten olvasni lehet,nem biztos h igaz,nekem személyes tapasztalat kéne)


Amit konkrétan venni akarok az egy Sigma f40 co2-es pisztoj..ha valakinek ezzel a fegyverrel van tapasztalata,légyszíves írja le, köszönöm....


2011. okt. 9. 11:07
 1/3 A kérdező kommentje:
nah de ügyes vagyok kétszer is sikerült a pisztolyt pontos j-vel leírnom :D
2011. okt. 9. 23:40
 2/3 Loach válasza:

Szia!


Én ezzel kb 40 BB-t tudok kilőni egy patronnal...

[link]

A sigma f40-est nem ismerem.

A CO2 előnye, hogy amíg a hop-up gumi ben em áll, simán használható, nem érzékeny igazából semmire, illetve elég erősek szoktak lenni a ezek a fegyverek. További előny, hoyg a tárat nem kell töltögetni, csak beteszed a patront, visszacsavarod, aztán kész...

2011. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jah,már a válasz kiírása után 2 nappal meg is vettem a pisztolyt,és igen nagyon erős megbízható fegyver,korábbi AEP-emhez nem is hasonlítható...


Egyetlen(de NAGY) hátránya,hogy drága bele a patron,sajna ez orvosolhatatlan(jelenlegi rudományom szerint),de azért kösz a választ! ;P

2011. nov. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!