Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bajban vagyok. Egy konszolidál...

Bajban vagyok. Egy konszolidált leánybúcsúra vagyok hivatalos és az egyik szervező is vagyok egyben. Nincsen ötletem a helyszínt illetően. Tudtok olyan helyet ami szóba jöhetne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Ha valóban konszolidált (hehe), akkor a Trófeát javasolnám, abból is van kockásabroszos (Váci út), vagy elegánsabb (Margit híd).
2011. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol, ebből feltételezem, hogy Budapesten kerestek valamilyen (vendéglátó) helyet.


Egy barátságos hely, amit ismerek az "Árkád" Óbudán (hivatalosan Árkád Kávézó és Söröző), ott főleg fiatal beülős, beszélgetős vendégek vannak, de lehet bulizni is, nincs belőle botrány.


Kaja csak úgy van, hogy pizzát rendelsz vagy szendvicsek talán, de ha foglaltok asztalt és jelzitek, hogy mentek többen, akkor ezt biztosan meg tudjátok beszélni velük.

2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Káma Szexmozi válasza:

Szia! Mi szervezünk is bulikat Debrecenben, és nagyon szivesen adunk ötleteket is. Keress minket bátran!

[link]

2012. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!