Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az msn megjelenit...

Hogyan lehet az msn megjelenitendő nevet megváltoztani?

Figyelt kérdés
Nem Tudom megváltoztatni az msnembe a megjelenitendő nevemet. Ezközök-beállitások itt nem megy, mert a hotmailemet adja be és ott sem találom.
2011. okt. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
felmész a Windows Live profilodra-->képed alatt rámész az Adatokra-->ott van nagy, barna betűkkel a neved, mellette, hogy Szerkesztés-->rámész a Szerkesztésre-->beírod az új nevet
2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt csak a képem tudom megváltoztatni nincs nagy barna betükkel ott a nevem.
2011. okt. 13. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:

De ott kell lennie!


[link]

2011. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos a probléma az hogy az msnen kerestem egy személyt és beirtam az ő nevét a keresőbe,és nem tudom ,hogy mit nyomhattam de az ő neve jelenik meg mások számára az enyém hellyett.Igen ahogy látható a linken amit küldtél ott a hotmailen, a saját nevem van, az msnbe meg az a személy neve.Sajnos ott nem is változik.Nem tudom hogy miért.
2011. okt. 15. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg úgy van, ahogy a magyarázatban írtad, csak úgy lehet:


[link]

2011. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg úgy sem megy, akkor-lehet, hogy hülyének hangzik-keress rá saját magadra.
2011. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam már,amit utoljára linkeltél de,nekem nincs a nevemnél törölhető rész hanem egyből ujra a hotmailre kapcsol.Egyszerűen nem értem hogy csináltam.Nem tudom átirni.
2011. okt. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!