Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idő alatt józanodha...

Kb. mennyi idő alatt józanodhatok ki?

Figyelt kérdés

A sziuáció az, hogy pénteken megyek el életem első nagy bulijára, és sok-sok pia lesz. Már előre elkönyvelték hogy mindenki be fog rugni,és mivel én először fogok berugni, arra lennék kiváncsi hogy kb mennyi idő alatt józanodhatok ki? Körülbelül 7 óra körül kezdünk inni, azt hiszem pálinkát, annyit hogy az ember berugjon de ne detoxba. Mivel ez ilyen "tini-buli" piát nem lehet bevinni, úgyhogy kint megisszuk és aztán megyünk be. Tehát ha este 7-8 óra között megiszzuk a dolgot, 12 óra fele kijózanodom, legalább annyira hogyha anyámék megérkeznek ne hordjak össze fűt-fát :/

Normális válaszokat plz, mint irtam ez az első igazi "bulim", egy kicsit izgulok :D

16/F


2011. okt. 12. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor kijózanodsz utána kezdel majd kib.szott álmos lenni, úgy , hogy majd össze esel és fáradt is leszel de marhára, am addigra simán kimegy a hatása majd
2011. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne üsd ki magad teljesen. Annyit igyál, amíg még jól érzed magad, de ne tovább. Egyrészt nem tudod hogy reagál a szervezeted, másrészt az nem szórakozás, hogy hányásig/ájulásig vedelsz. És bizony ha nem tudod hol a határ, lehet hogy hasonló kép készül rólad: [link]
2011. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na persze nem fogok ész nélkül vedelni, főleg hogy először fogok rendesen inni...De azért inni fogok mert amugy kcsit visszafogott vagyok, tehát kell hogy jó legyen a hangulat :) Semmiképp sem aarok holt részeg lenni, legroszabb esetben is a hányás a max :D
2011. okt. 12. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már ittál egy kicsit és kezded érezni, nem fogod azt mondani a következőkre sem, hogy nem. Szóval nagyon be fogsz rúgni, így hogy elsőre iszol. 12re nem fogsz kijózanodni, hajnalban fogsz hazaérni, de akkor is még részegen, és másnap kib@szott rosszul leszel, szóval anyádék úgyis levágják.
2011. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De azért majd írd meg, hogy milyen volt :D
2011. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még soha nem ittál, 4 feles pálinkától már akár hányhatsz is.

Inkább igyál sört vagy bort...

És jó bulit.:))

2011. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit késve, de most válaszolok, hogy NAAGYON jo buli lett, habár végül nem mentünk szórakozoóhelyre hanem utcán voltunk, ittam is eleget, de mégsem túl sokat (=nem hánytam). Aki mostanában tervez bulizni menni igy "buli-szűzen", annak csak azt tudom mondani, hogy végülis ez a részegség annyira nem durva, szoval nem lesz belőled sem igazmondó gép, sem komplett idióta, nincs mitől félni :D
2012. jan. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!